+48 22 729 63 20 megraf@megraf.pl

Druk banerów

Warszawa

 

1

BANERY REKLAMOWE WARSZAWA

Nasza drukarnia banerów istnieje na rynku już 27 lat.

u

Banery reklamowe

Wysokiej jakości banery reklamowe dla firm, instytucji i organizacji to jedna z najprostszych i najbardziej powszechnych ze względu na swoją wszechstronność i brak skomplikowanego montażu , form gotowej reklamy wizualnej, bowiem reklamę (baner reklamowy) można łatwo przetransportować w dowolne miejsce (małe gabaryty po złożeniu) i bez trudu ponownie ją zamontować.

Wysoka jakość

Drukowane przez nas banery reklamowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych (wilgoć, zmiany temperatury, promieniowanie UV) i uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdują się banery reklamowe:
• druk banerów jednostronnych,
• druk banerów oczkowanych,
• druk banerów zawijanych.

}

Charakterystyka

Termin realizacji to zwykle 4 dni roboczych (od daty przesłania poprawnego pliku), cena obejmuje wydruk w pełnym kolorze, podwijane krawędzie oraz oczkowanie co 50 cm. Minimalne zamówienie to 1 m2, następnie co 0,5 m2.

Drukowanie Banerów

W każdym przypadku baner będzie świetnie zaprojektowanym nośnikiem reklamowym, a właściwe jego wyeksponowanie w danej przestrzeni pozwoli na to, aby stał się skutecznym, istotnym narzędziem marketingowym. Banery produkowane przez naszą drukarnię mogą być przygotowane w oparciu o dostarczony przez klienta projekt lub stworzone od podstaw na podstawie wytycznych .

N

Baner laminowany

stosowany jest na ogół do niewielkich reklam zewnętrznych i wewnętrznych. Można go spotkać na ogrodzeniach, płotach, ścianach budynku, na wiatach przystankowych itp. Stosowany jest on w charakterze baneru promocyjnego, informacyjnego itp.

N

Baner powlekany

może być wykorzystany do tworzenia wielkopowierzchniowych reklam zewnętrznych. Posiada idealnie gładką powierzchnię, przez co nadaje się także do wykorzystania we wnętrzach. Najczęściej banery powlekane mają formę billboardów, wieszanych na ścianach budynków., Mają duży format i wysoką wytrzymałość na negatywny wpływ czynników atmosferycznych.

R

Baner odblaskowy

został stworzony z myślą o długookresowych ekspozycjach. Widoczny jest przez 24 godziny na dobę, niezależnie od oświetlenia, a to wszystko dzięki specjalnemu podkładowi o strukturze plastra miodu.

Na skróty

Druk offsetowy

Druk cyfrowy

Druk wielkoformatowy LED UVgel

DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA WARSZAWA

MEGRAF Zakład wydawniczo-poligraficzny Krzysztof Burzec
drukowanie banerów * druk banerów Warszawa * banery


ul. Orzeszkowej 1, 05-840 Brwinów
NIP: 534-101-99-25


Telefon: 0048(22) 729-63-20, 729-30-51
biuro: wew. 100, 101, 102, ctp: wew.116
fax: 0048(22) 729-69-47


megraf@megraf.pl